Badania holterowskie w praktyce klinicznej – kurs zaawansowany

Miejsce Kursu:
Zakład Patomorfologii WUM
ul. Pawińskiego 7
Warszawa

Wykładowcy
Kierownik naukowy: dr hab. n. med. Renata Główczyńska
prowadzący: prof. dr hab. n. med. Marcin Grabowski, dr hab. n. med. Renata Główczyńska, dr Eliza Kozyra-Pydyś, dr Michał Kowara

Kurs „Badania holterowskie w praktyce klinicznej” jest dedykowany dla lekarzy kardiologów i lekarzy z wykorzystaniem profesjonalnych systemów do zaawansowanej analizy zapisów holterowskich. Podczas kursu uczestnicy będą mogli brać udział w analizie i interpretacji EKG z rejestracji holterowskich i przypadków klinicznych o różnym stopniu trudności. Kurs jest prowadzony przez lekarzy praktyków z wieloletnim doświadczeniem w elektrokardiologii w zakresie diagnostyki, elektroterapii i elektrofizjologii.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, podczas których uczestnicy będą pracowali na przypadkach, każdy na swojej stacji roboczej.

Częścią kursu jest seminarium online stanowiące wstęp do warsztatów, zorganizowane 30.05.2022. Udział w tym seminarium jest obowiązkowy.

30.05.2022
18:00-20:00       Seminarium online. Seminarium będzie prowadzone przez dr hab. Renata Główczyńska na platformie ZOOM. Podczas seminarium zostawną zaprezentowane założenia kursu oraz oprogramowanie SPACELABS HEALTHCARE – Sentinel, na którym będą pracować uczestnicy. Dzięki temu, w dniu warsztatów uczestnicy będą mogli sprawnie przystąpić do pracy nad przypadkami.

4.06.2022 Praktyczne zajęcia na stanowiskach analiz holterowskich (hands-on)

  • 9:00-10:30 Warsztat nr 1: Arytmie komorowe i nadkomorowe (dr Eliza Kozyra-Pydyś)
  • Przerwa kawowa
  • 10:45- 12:15 Warsztat nr 2: Zaburzenia przewodzenia przedsionkowo-komorowe (dr hab. n. med. Renata Główczyńska)
  • Przerwa kawowa
  • 12:30-14:00 Wykład: Kwalifikacje do stalej tymulacji serca – aspekty praktyczne (prof. Marcin Grabowski)
  • Lunch 14:00-15:00
  • 15:00-16:30 Warsztat nr 3: Zaburzenia pracy stymulatora (dr Michał Kowara)
  • 16:30 zakończenie warsztatów

Partnerem technicznym kursu jest Reynolds. Uczestnicy pracują na oprogramowaniu SPACELABS HEALTHCARE – Sentinel.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, podczas których uczestnicy będą pracowali na przypadkach, każdy na swojej stacji roboczej.

Odbiorcy: 22 osoby.

Uczestnicy otrzymują punkty edukacyjne oraz zaświadczenie. Kurs jest objęty patronatem Warszawskiego Uniwersytety Medycznego.

Cena kursu: 2200 zł brutto
Cena obejmuje udział w warsztatach, lunch i przerwy kawowe.

Partner techniczny

Akcja edukacyjna Reynolds Medical

Warunki uczestnictwa

  1. Zgłoszenie Uczestnictwa w Kursie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Kursu poprzez prawidłowe wypełnienie wszystkich wymaganych pól formularza i wysłane go do Organizatora drogą elektroniczną.
  2. Wniesienie opłaty za Kurs w wysokości podanej przez Organizatora na rachunek bankowy: Bank Millennium SA 94 1160 2202 0000 0003 5366 4119 (z dopiskiem: data kursu, imię i nazwisko uczestnika) lub za pośrednictwem udostępnionych przez Organizatora płatności elektronicznych.

Zasady odwołania Uczestnictwa

  1. Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w Kursie przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja Uczestnika z udziału w Kursie winna być dokonana pocztą elektroniczną na adres: edukacja@csmiwum.pl lub w wersji papierowej wysłanej na adres Organizatora.
  2. W przypadku rezygnacji z udziału w Kursie, o której mowa powyżej
    a) Jeśli Organizator otrzyma oświadczenie o rezygnacji wcześniej niż w 30 -tym dniu przed rozpoczęciem Kursu, zwróci Uczestnikowi wpłaconą kwotę, zatrzymując odstępne w wysokości 5% wartości całości opłaty.
    b) Jeśli Organizator otrzyma oświadczenie o rezygnacji w 30-tym dniu przed rozpoczęciem Kursu i wcześniej niż w 14-tym dniu przed rozpoczęciem Kursu Organizator ma prawo zatrzymać 30% wartości całości opłaty.
    c) Jeśli Organizator otrzyma oświadczenie o rezygnacji w 14-tym dniu przed rozpoczęciem Kursu lub później, a także kiedy Uczestnik nie poinformuje Organizatora o rezygnacji, Organizator ma prawo zatrzymać całą wpłatę.

Organizator kursu
CSMI WUM Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 61,
02-091 Warszawa
csmiwum.pl

edukacja@csmiwum.pl
tel. 22 572 04 85

 Badania holterowskie w praktyce klinicznej 04.06.2022

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Przejdź do góry