Kursy dla anestezjologów i intensywna terapia

Anestezjolog odgrywa kluczową rolę w okresie okołooperacyjnym. Jego działania są skoncentrowane na przygotowaniu pacjenta do zabiegu, opiece w trakcie znieczulenia oraz dbaniu o terapię przeciwbólową w okresie pooperacyjnym. Anestezjolodzy zajmujący się intensywną terapią opiekują się najciężej chorymi, co w szczególny sposób pokazała pandemia COVID-19.

Kursy dla anestezjologów

Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oferuje kursy dla anestezjologów umożliwiające im poszerzanie kwalifikacji oraz zdobywanie nowych umiejętności. Ze względu na specyfikę pracy, a także stopień odpowiedzialności anestezjolodzy powinni odbywać cykliczne szkolenia, które pomogą im pozostać na bieżąco z najnowszymi metodami oraz technikami leczenia. Realizowane w CSMI WUM kursy dla anestezjologów prowadzone są przez doświadczoną kadrę akademicką, specjalistów o wieloletnim stażu zawodowym w dużych ośrodkach klinicznych z ogromnym potencjałem dydaktycznym.

To również dobra okazja dla lekarzy pokrewnych specjalizacji, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę dla dobra swoich pacjentów i podniesienia kwalifikacji zawodowych. Kursy dla anestezjologów przeprowadzane są w taki sposób, aby wniosły jak najwięcej do pracy z pacjentami szpitali, klinik lub innych placówek medycznych.

czerwiec 2024
wrzesień 2024
październik 2024
listopad 2024
grudzień 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
czerwiec 2024
wrzesień 2024
październik 2024
listopad 2024
grudzień 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!