Kursy dla anestezjologów i intensywna terapia

Anestezjolog odgrywa kluczową rolę w okresie okołooperacyjnym. Jego działania są skoncentrowane na przygotowaniu pacjenta do zabiegu, opiece w trakcie znieczulenia oraz dbaniu o terapię przeciwbólową w okresie pooperacyjnym. Anestezjolodzy zajmujący się intensywną terapią opiekują się najciężej chorymi, co w szczególny sposób pokazała pandemia COVID-19.

Kursy dla anestezjologów

Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oferuje kursy dla anestezjologów umożliwiające im poszerzanie kwalifikacji oraz zdobywanie nowych umiejętności. Ze względu na specyfikę pracy, a także stopień odpowiedzialności anestezjolodzy powinni odbywać cykliczne szkolenia, które pomogą im pozostać na bieżąco z najnowszymi metodami oraz technikami leczenia. Realizowane w CSMI WUM kursy dla anestezjologów prowadzone są przez doświadczoną kadrę akademicką, specjalistów o wieloletnim stażu zawodowym w dużych ośrodkach klinicznych z ogromnym potencjałem dydaktycznym.

To również dobra okazja dla lekarzy pokrewnych specjalizacji, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę dla dobra swoich pacjentów i podniesienia kwalifikacji zawodowych. Kursy dla anestezjologów przeprowadzane są w taki sposób, aby wniosły jak najwięcej do pracy z pacjentami szpitali, klinik lub innych placówek medycznych.

czerwiec 2023
wrzesień 2023
październik 2023
grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
czerwiec 2023
wrzesień 2023
październik 2023
grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!