Kursy dla lekarzy i szkolenia

Lekarze powinni nieustannie poszerzać swoje kompetencje i umiejętności zawodowe. To bardzo ważne, gdyż każdego dnia odpowiadają za ludzkie życie. Medycyna jest niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną, dlatego kursy dla lekarzy powinny odbywać się w sposób cykliczny. Należy pamiętać, że technologia rozwija się bardzo szybko, tym samym powstają wciąż nowe metody czy techniki leczenia, z którymi trzeba być na bieżąco. Wybierając odpowiednie szkolenie, warto skorzystać z oferty sprawdzonych placówek. Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji WUM będzie najlepszym miejscem na poszerzenie swojej wiedzy.

Profesjonalne szkolenia dla lekarzy

CSMI WUM proponuje Państwu wysokiej jakości szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz wiodących ośrodków naukowych w Polsce. Daje to gwarancję wysokiego poziomu zajęć, a także pozwala na uzyskanie praktycznych umiejętności koniecznych do udziału w skomplikowanych operacjach. Dostępne w naszej placówce kursy dla lekarzy obejmują swym zakresem między innymi tematykę związaną z ultrasonografią i bronchoskopią. Serdecznie zapraszamy do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w profesjonalnych, przyjaznych warunkach.

Oferujemy kursy i szkolenia dla lekarzy, m.in.: kursy ultrasonografii (USG), kursy dla anestezjologów, kurs spirometrii, kursy pulmonologiczne, choroby śródmiąższowe płuc przez przypadki.

Listopad 2021
grudzień 2021
styczeń 2022
luty 2022
kwiecień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

Kursy dla lekarzy i pielęgniarek prowadzone przez doświadczoną kadrę

Wiele dziedzin, wśród których należy wymienić również medycynę, bardzo szybko się rozwija. Sprawia to, że konieczne staje się poszerzanie wiedzy, jak i własnych umiejętności. Kursy dla lekarzy, które znajdują się w ofercie Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doskonale podnoszą kompetencje zawodowe w bronchoskopii, ultrasonografii w stanach nagłych i wielu innych obszarach.

Szeroka oferta szkoleń dla lekarzy

Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji WUM zapewnia swoim kursantom unikatowe i bardzo innowacyjne kursy, dzięki czemu przeprowadzone tu szkolenia dla lekarzy można określić mianem wysokospecjalistycznych. Kursy dla lekarzy prowadzone są przez specjalistów, którzy bardzo dokładnie zgłębili wiedzę z wybranej specjalności. Coraz częściej łączenie nauki z biznesem staje się dla wielu lekarzy codziennością, dlatego elementy te również uwzględniamy w CSMI WUM. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.