Guy’s & Banacha Advanced Airway Management Course

Brak wolnych miejsc.

Miejsce Kursu:
Centrum Symulacji Medycznych WUM
blok C na terenie Centralnego Szpitala Klinicznego UCK WUM,
ul. Stefana Banacha 1a, Warszawa

Prowadzący
Kierownictwo naukowe
dr hab. n. med. Paweł Andruszkiewicz
wraz z:

Dr Imran Ahmad FRCA, Consultant Anaesthetist, Clinical Lead for Airway Management
Deputy Clinical Director for Theatres, Anaesthesia & Perioperative medicine (TAP)
Guy’s & St Thomas’ NHS Foundation Trust, London, UK
Honorary Senior Lecturer, King’s College London, UK

Professor Kariem El-Boghdadly, MBBS, BSc, FRCA, EDRA, MSc, Featherstone Professor of Anaesthesia
Consultant Anaesthetist; Theatres, Anaesthesia and Peri-operative Medicine Research Lead  |  Guy’s and St Thomas’ NHS Foundation Trust
Clinical Lead for Theatres, Anaesthesia and Peri-operative Medicine  |  Guy’s Hospital
Honorary Senior Lecturer  |  King’s College London

Dr Gunjeet Dua FRCA, Consultant anaesthetist. Digital content lead at the Royal College of Anaesthetists,
Training programme lead at the Health Education England,
Course director of the Advanced airway management course at Guy’s Hospital.

Kurs będą prowadzić również dr. Łukasz Wróblewski i dr. Bartosz Sadownik z II Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii WUM.

Guy’s & Banacha Advanced Airway Management Course jest pierwszą międzynarodową edycją kursu postępowania u pacjentów z trudnymi drogami oddechowymi).

Tematyka kursu obejmuje najistotniejsze zagadnienia dotyczące  praktycznego postępowania w sytuacji wymagających zastosowania zaawansowanych zabiegów na górnych drogach oddechowych. Uczestnicy uzyskają dostęp do przedkursowych wykładów, co ułatwi wprowadzenie do problematyki kursu. W ramach kursu uczestnicy zapoznają się z zaawansowanymi technikami posługiwania się wideolaryngoskopem, intubacji z wykorzystaniem fiberoskopu czy chirurgicznego udrożnienia dróg oddechowych.  Scenariusze symulowane zapewnią praktyczny aspekt kursu.

Kadrę instruktorską kursu stanowi zespół wybitnych brytyjskich ekspertów w dziedzinie trudnych dróg oddechowych, współautorów wytycznych i artykułów dotyczących tej tematyki oraz twórców najlepszego na świecie Guy’s Advanced Airway Course. Kadrę polską stanowić będą lekarze z II Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Kurs będzie prowadzony w języku angielskim.

Cena kursu: 2100 zł brutto. TERMIN PŁATNOŚCI DO 2.08.2023.
Cena obejmuje udział w warsztatach, lunch i przerwy kawowe.

Sponsorzy i partnerzy technologiczni kursu

Warunki uczestnictwa

  1. Zgłoszenie Uczestnictwa w Kursie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Kursu poprzez prawidłowe wypełnienie wszystkich wymaganych pól formularza i wysłane go do Organizatora drogą elektroniczną.
  2. Wniesienie opłaty za Kurs w wysokości podanej przez Organizatora na rachunek bankowy: Bank Millennium SA 15 1160 2202 0000 0004 8956 5063 (z dopiskiem: data kursu, imię i nazwisko uczestnika) lub za pośrednictwem udostępnionych przez Organizatora płatności elektronicznych.

Zasady odwołania Uczestnictwa

  1. Uczestnik może zrezygnować z uczestnictwa w Kursie przed jego rozpoczęciem. Rezygnacja Uczestnika z udziału w Kursie winna być dokonana pocztą elektroniczną na adres: edukacja@csmiwum.pl lub w wersji papierowej wysłanej na adres Organizatora.
  2. W przypadku rezygnacji z udziału w Kursie, o której mowa powyżej:
    a) Jeśli Organizator otrzyma oświadczenie o rezygnacji wcześniej niż w 30 -tym dniu przed rozpoczęciem Kursu, zwróci Uczestnikowi wpłaconą kwotę, zatrzymując odstępne w wysokości 5% wartości całości opłaty.
    b) Jeśli Organizator otrzyma oświadczenie o rezygnacji w 30-tym dniu przed rozpoczęciem Kursu i wcześniej niż w 14-tym dniu przed rozpoczęciem Kursu Organizator ma prawo zatrzymać 30% wartości całości opłaty.
    c) Jeśli Organizator otrzyma oświadczenie o rezygnacji w 14-tym dniu przed rozpoczęciem Kursu lub później, a także kiedy Uczestnik nie poinformuje Organizatora o rezygnacji, Organizator ma prawo zatrzymać całą wpłatę.

Organizator kursu
CSMI WUM Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 61,
02-091 Warszawa
csmiwum.pl

edukacja@csmiwum.pl
tel. 22 572 04 85

Data

16 wrz 2023
Zakończone!

Czas

09:00 - 17:45

Koszt

2 100 zł

Organizator

CSMI WUM Sp. z o.o.
Telefon
+48 22 572 03 15
Email
edukacja@csmiwum.pl
czerwiec 2024
wrzesień 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
Przejdź do góry