Cieszy nas, że mogliśmy wziąć udział w pomocy w realizacji wrześniowej „6. Międzynarodowej Konferencja Interwencyjnej Medycyny Bólu oraz Neuromodulacji”

Poniżej informacja o konferencji zamieszczona na stronie wum.edu.pl

Na naszej uczelni odbyła się 6 Międzynarodowa Konferencja Interwencyjnej Medycyny Bólu oraz Neuromodulacji połączona z warsztatami. Wzięło w niej udział 70 specjalistów z 16 krajów.

Kolejna edycja wydarzenia została zorganizowana, żeby wymienić doświadczenia i pogłębić wiedzę w zakresie interwencyjnych metod leczenia bólu oraz neuromodulacji.

W części wykładowej tematyka dotyczyła wykorzystania interwencyjnych metod w leczeniu bólu przewlekłego w zakresie dużych stawów, bólu pleców oraz głowy, zastosowania medycyny regeneracyjnej w zapaleniach ścięgien i chorobie zwyrodnieniowej. Dyskutowano również nad  wykorzystaniem neurodomodulacji w konkretnych przypadkach klinicznych…

Więcej pod linkiem: https://www.wum.edu.pl/node/17476?fbclid=IwAR0wRS7oOHxOQ4VHgSg7oyr45u_nViEM3vpxsIVeShnZlCEwenNLIYdMcXM

W odpowiedzi na duże zainteresowanie tematyką leczenia bólu, CSMI WUM podjęło się samodzielnej organizacji warsztatów leczenia bólu z wykorzystaniem preparatów nieutrwalonych.

 

Foto. Marcin Gęsiarz