Z głębokim szacunkiem pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w naszym kursie „JAKOŚĆ zamiast JAKOŚ. Ogólnopolskie warsztaty udoskonalające w bronchoskopowej diagnostyce raka płuc”, który odbył się 15.09.2023r. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło cennej wiedzy, umożliwiło rozwijanie się oraz zdobywanie praktycznych umiejętności, które razem przeżyliśmy. Dziękujemy!

Nasz głęboki szacunek kierujemy także w stronę wyjątkowych Kierowników Naukowych, którzy dostarczyli kursantom ogromną wiedzę i inspirację:

  • Prof. dr hab. n. med. Rafał Krenke – Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
  • Prof. dr hab. n. med. Joanna Chorostowska-Wynimko – Kierownik Zakładu Genetyki i Immunologii Klinicznej Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.

Wasza wiedza i zaangażowanie były nieocenione, przyczyniając się do wartościowego przebiegu kursu.

Dziękujemy również członkom naszego Komitetu Naukowego za ich wsparcie i zaangażowanie:

  • Prof. nadzw. dr hab. n. med. Renata Langfort
  • Dr hab. n. med. Piotr Korczyński
  • Dr hab. n. med. Katarzyna Górska
  • Dr hab. n. med. Marta Dąbrowska

Wasz wkład naukowy zawsze wpływa na sukces naszych kursów.

Podczas fascynujących wykładów i intensywnych warsztatów nasi uczestnicy zdobyli kluczową wiedzę dotyczącą badania bronchoskopowego oraz doskonalili techniki endoskopowe. Dzięki temu są teraz lepiej przygotowani do wyzwań związanych z diagnostyką raka płuc.

Na zakończenie pragniemy podziękować naszym uczestnikom za aktywny udział i zaangażowanie w kursie. Wasza obecność przyczyniła się do wartościowej wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów.

Mamy pełne przekonanie, że zdobyta przez Was wiedza i umiejętności będą miały pozytywny wpływ na Waszą przyszłą pracę zawodową.

Dziękujemy Wam wszystkim za Waszą obecność i zaangażowanie w naszym kursie! Życzymy sukcesów i dalszego rozwoju. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na kolejnych edukacyjnych wydarzeniach.