Kursy dla lekarzy i szkolenia

Lekarze powinni nieustannie poszerzać swoje kompetencje i umiejętności zawodowe. To bardzo ważne, gdyż każdego dnia odpowiadają za ludzkie życie. Medycyna jest niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną, dlatego kursy dla lekarzy powinny odbywać się w sposób cykliczny. Należy pamiętać, że technologia rozwija się bardzo szybko, tym samym powstają wciąż nowe metody czy techniki leczenia, z którymi trzeba być na bieżąco. Wybierając odpowiednie szkolenie, warto skorzystać z oferty sprawdzonych placówek. Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji WUM będzie najlepszym miejscem na poszerzenie swojej wiedzy.

Profesjonalne szkolenia dla lekarzy

CSMI WUM proponuje Państwu wysokiej jakości szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz wiodących ośrodków naukowych w Polsce. Daje to gwarancję wysokiego poziomu zajęć, a także pozwala na uzyskanie praktycznych umiejętności koniecznych do udziału w skomplikowanych operacjach. Dostępne w naszej placówce kursy dla lekarzy obejmują swym zakresem między innymi tematykę związaną z ultrasonografią i bronchoskopią. Serdecznie zapraszamy do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w profesjonalnych, przyjaznych warunkach.

Kursy prowadzone przez doświadczoną kadrę

Wiele dziedzin, wśród których należy wymienić również medycynę, bardzo szybko się rozwija. Sprawia to, że konieczne staje się poszerzanie wiedzy, jak i własnych umiejętności. Kursy dla lekarzy, które znajdują się w ofercie Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doskonale podnoszą kompetencje zawodowe w bronchoskopii, ultrasonografii w stanach nagłych i wielu innych obszarach.

Szeroka oferta szkoleń dla lekarzy

Centrum Symulacji Medycznych i Innowacji WUM zapewnia swoim kursantom unikatowe i bardzo innowacyjne kursy, dzięki czemu przeprowadzone tu szkolenia dla lekarzy można określić mianem wysokospecjalistycznych. Kursy prowadzone są przez specjalistów, którzy bardzo dokładnie zgłębili wiedzę z wybranej specjalności. Coraz częściej łączenie nauki z biznesem staje się dla wielu lekarzy codziennością, dlatego elementy te również uwzględniamy w CSMI WUM. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Tematyka

BRONCHOSKOPIA

ANESTEZJOLOGIA I INTENSYWNA TERAPIA

KURSY USG

LECZENIE OSTREJ FAZY UDARU MÓZGU

NEONATOLOGIA

DIAGNOSTYKA ŚRÓDMIĄŻSZOWYCH CHORÓB PŁUC

PULMONOLOGIA

TRUDNE DROGI ODDECHOWE

wrzesień 2022
październik 2022
listopad 2022
grudzień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!